امیر سینا صالح علوی 13 اردیبهشت 93 06:37 بعد از ظهر نظرات ()

دیروز بود که عنوان Call of Duty : Advanced Warfare با انتشار یک تریلر رسما معرفی شد و حال تنها یک روز پس از این اتفاق، پیش فروش نسخه های PS4 و Xbox One این عنوان در لیست ۵ پیش فروش برتر سایت آمازون قرار گرفته است و گوی باید شاهد رکوردی دیگر از این سری در زمینه ی فروش باشیم.

نسخه ی Xbox One این عنوان سومین بازی است که بیشترین پیش فروش را در سایت آمازون به خود اختصاص داده است و نسخه ی PS4 این عنوان نیز پنجمین بازی است که دارای بیشترین پیش فروش است.

amazon top 5 best selling game ps4 Call of Duty : Advanced Warfare تنها یک روز پس از معرفی در لیست برترین پیش فروش های آمازون قرار گرفت

amazon top 5 best selling game xbox one Call of Duty : Advanced Warfare تنها یک روز پس از معرفی در لیست برترین پیش فروش های آمازون قرار گرفت

Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود. Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است.