به تازگی آقای استراس زلنیک "Strauss Zelnick" در مصاحبه ای با سایت MCV درمورد انتشار شاهکار بزرگ Grand Theft Auto V برروی کنسول های نسل هشتم و کامپیوتر های شخصی اظهار داشته است که این کار ممکن می باشد، اما در صورتی که واقعا مصرف کنندگانی برای آن وجود داشته باشد ! 

 

همچنین ایشون در ادامه صحبت های خود گفته اند که اساس کسب و کار و بیزینس شرکت Take Two به طور طوری است که آنها به دنبال پلتفرم هایی می روند که مصرف کننده و طرفداران زیادی داشته باشد، حال این پلتفرم ها چه کنسول های نسل هفتم باشد، چه PC و PS4 و XONE باشد. 

 

"اگر طرفدارانی وجود داشته باشند، ما قطعا بازی خود را برای آنها عرضه خواهیم کرد. اما ما آنها را به پلتفرم مورد نظر نخواهیم کشید. اگر آنها در آنجا باشند، ما نیز به آنجا خواهیم رفت. این همان دلیلی است که ما شاهکار ورزشی نسل خود، NBA 2K13 را برای تمامی پلتفرم ها منتشر کردیم چون در همه پلتفرم ها مصرف کنندگان و طرفدارانی برای این بازی وجود داشت. درواقع ما در کسب و کار سخت و افزار و جنگ های پلتفرم های مختلف نیستیم و فقط به سمتی می رویم که واقعا طرفداران و مصرف کنندگانی داشته باشد."

 

خب این به واضح نشان می دهد که انتشار شاهکار بزرگ نسل هفتم، بازی GTA V قابل انتشار برای سایر پلتفرم های نسل هشتم و کامپیوتر های شخصی می باشد. پی سی گیمر ها که با جمع آوری حدود ۷۰۰۰۰۰ امضا، و همچنین طرفداران کنسول های نسل بعدی از روی میزان فروش عناوین انحصاری میزان جمعیت فراوان خود را نشان دادند. هم اکنون وقت آن است که Rockstar و Take Two در این باره تصمیم بگیرند. نظر شما چیست؟ ما را با نظرات خود همراهی کنید.