خرده فروش Norwiegian اعلام کرد که از جمعه Grand Theft Auto 5 PC را پیش فروش خواهد کرد؛ البته این تنها یک شایعه است.این خبر توسط خرده فروشی نه چندان مطرح اعلام شد ولی هنوز شرکت Rockstar هیچ سخنی در این رابطه نزده است؛ حتی شرکت Rockstar عرضه این عنوان را بر روی پلتفرم پر طرفدار و قدرتمند PC تایید نکرده است. با این وجود همچنان Amazon آلمان و Amazon فرانسه هیچ عقب نشینی ای نکرده اند و همچنان این عنوان را در لیست “بازی های آینده بر روی PC” قرار داده اند. همچنین چندی پیش، گزارش های زیادی مبنی بر باگ های موجود در این بازی بر روی PC رسیده است که تعداد صفحات این گزارشات باگ، به ۱۷۰ صفحه نیز رسیده است.

اگر مدیر خرده فروش Elgiganten درست بگوید، باید منتظر اخبار جدید از سوی Rockstar باشیم تا مشخص شود که بالاخره این عنوان از سری پر طرفدار GTA بر روی PC منتشر خواهد شد یا خیر. لازم به ذکر است در خبری که هفته پیش منتشر شد، تعداد امضا های جمع شده برای انتشار این عنوان بر روی PC به بیش از ۶۵۰ هزار عدد رسیده است.

GrandTheftAutoV 4 200x112 شایعه|پیش فروش Grand Theft Auto 5 PC از جمعه آغاز خواهد شد

نظر شما در این باره چیست؟ آیا این شرکت بالاخره به نظر طرفداران و بازیبازان PC توجهی می کند؟ نظرات خود را در زیر بیان کنید.

تصویری از نقشه ی شگفت انگیز شهر Gta v منتشر شد | www.MihanGame.com