در شرایطی که همه از Rockstar می‌پرسند که آیا GTA V بر روی PC عرضه می‌شود امضاها برای تحقق بخشیدن به این امر از مرز ۶۵۰ هزارتا امضا گذشته است. اما حالا گزارشاتی از باگ های GTA V به دست رسیده است که گزارشاتی از تست این بازی از آپریل ۲۰۰۹ تا آگوست ۲۰۱۳ است و اصطلاح محبوب ” نسخه‌ی PC” در گزارشات جوئن ۲۰۱۲ تا به الان دیده می‌شود.

۱۷۰ بار از باگ های نسخه‌ی PC در این گزارش یاد شده است همچنین یادداشت هایی درباره‌ی پشتیبانی بازی از DX11 وجود دارد همچنین از سیستم مخصوص اقلیمی که به عنوان” مه آلود از آن نام برده شده است در این گزارشات یافت می‌شوند. همچنین نوشته هایی درباره‌ی نسل قبل در این گزارشات وجود دارد که می‌تواند مربوط به انتشار بازی برای نسل بعد باشد، همچنین کر شده است که این آزمایش وتست ها برروی سیستم ۶۴ بیتی انجام شده است.

در این گزارش توضیحات خیلی زیادی درباره‎‌ی سیستم های اصلی بازی داده شده است و همچنین از کارکنان راکستار مانند برنامه نویس Robert Schmitz و طراح مراحل Kenneth Ross اطلاعاتی آمده است و همچنین گفته شده است که مالکیت این گزارش به سیستم برنامه ریزی راکستار بر می‌گردد.

در ۲۳ سمپتامبر ۲۰۱۳ این فایل به صورت فایل XML پیدا شده بود و حالا از راز های آن پرده برداری شده است. عکس های زیر قسمت های مربوط به نسخه‌ی کامپیوتر بازی، سیستم مه آلود اقلیمی و اطلاعاتی درباره ی نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی بازی ارائه می‌دهد:

GTA 5 bug list 1 در گزارشات باگ‌های GTA V اطلاعاتی از نسخه‌ی PC و اثرات DirectX 11 بر روی بازی دیده می‌شود

این نوشته ها از مشکلات نسخه‌ی PC می گوید.

 

GTA 5 bug list 2 در گزارشات باگ‌های GTA V اطلاعاتی از نسخه‌ی PC و اثرات DirectX 11 بر روی بازی دیده می‌شود

این گزارشات از سیستم اقلیمی بازی می گوید.

 

GTA 5 bug list در گزارشات باگ‌های GTA V اطلاعاتی از نسخه‌ی PC و اثرات DirectX 11 بر روی بازی دیده می‌شود

این گزارش اطلاعاتی از سازندگان بازی را داراست.

GTA 5 bug list 3 در گزارشات باگ‌های GTA V اطلاعاتی از نسخه‌ی PC و اثرات DirectX 11 بر روی بازی دیده می‌شود

این قسمت درباره‌ی مشکلات نسخه‌ی ۶۴ بیتی می گوید.

 

GTA 5 bug list 4 در گزارشات باگ‌های GTA V اطلاعاتی از نسخه‌ی PC و اثرات DirectX 11 بر روی بازی دیده می‌شود

و اطلاعات یک فایل EXE برای نسخه ی ۳۲ بیتی.

 

GTA 5 bug list 5 در گزارشات باگ‌های GTA V اطلاعاتی از نسخه‌ی PC و اثرات DirectX 11 بر روی بازی دیده می‌شود

به کار رفتن اصطلاح ضامن نسل قبلی.

 

همچنین شایعه هایی درباره‌ی عرضه ی این نسخه از بازی در ماه مارس وجود دارد و Thiago Diniz از یک شرکت برزیلی گفته است بازی در ۱۲ مارس عرضه خواهد شد.

یک سخنگو از سایت آمازون هم در یک سایت آلمانی گفته است که نظرش این است بازی در ۱۲ مارس عرضه شود. همچنین رقیب این عنوان یعنی Watch Dogs هم در ماه مارس عرضه می‌شود که تمامی این شواهد به این امر قوت می بخشد.

آیا GTA V با قدرت DX11 در ماه مارس بر می گردد یا تمام این ها دروغ محض است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.