این روز ها ما شاهد خبر های زیادی از احتمال عرضه عنوان Grand Theft Auto V برروی پلتفرم قدرمند و محبوب PC هستیم. همچنین در این میان افراد زیادی نیز هستند که با سوء استفاده از موقعیت زمانی شایعات مذخرفی را در اخبار صنعت گیم منتشر می کنند ! اما اینبار ما با شواهدی تقریبا واقعی در خدمت شما هستیم.

خب اگر به یاد داشته باشید حدود چند ماه پیش بعد از عرضه GTA V برروی کنسول های نسل قبل، شخصی که خود را از توسعه دهندگان شرکت راکستار میخواند، چند اسکرین از نسخه بتای بازی GTA V برروی PC منتشر کرد. حال این شخص ویدیوی دیگری از نحوه توسعه و تست بازی GTA V PC منتشر کرده است !!! او این ویدیو را در روز گذشته برروی سایت یوتیوب منتشر کرد. این ویدیو به دلایل زیر کاملا واقعی به نظر می رسد : 

1- در ویدیو ما شاهد بخش تنظیمات گرافیکی در منوی Pause هستیم

۲- نمایش دکمه های "Enter" و "Back" در منوی بازی.

۳- اندازی گیری فریم ریت در بازی و نحوه نمایش ویدیو برای تست فریم بازی.

۴- حذف شدن ویدیو در یوتیوب به دست شرکت Take Two در شب گذشته.

۵- قرار دادن ویدیو توسط شخصی که قبلا اسکرین هایی هم از بازی منتشر کرده.

دانلود ویدیو با لینک مدیا فایر


امروز نیز ما شاهد اخباری مرموز از این مسائل پورت عنوان GTA V برروی PC بودیم. اگر به یاد داشته باشید در گذشته در سایت AMD پروفایلی برای عنوان GTA V زده شده بود که در آن ما شاهد فایل های درایور در حال ساخت برای این بازی بودیم. گرچه شرکت AMD سریع آن را پاک کرد و اظهار داشت که این فقط یک ارور و اشتباه از سوی آنها بوده است.

اما زمان در حال باز گشت است. این پروفایل دوباره در سایت AMB گذاشته شده است!!! با توجه به گزارش های کاربران، این مشخصات پروفایل مربوط به هیچ بازی دیگر نمی باشد و تمامی ویژگی ها و مشخصات نسخه PC بازی GTA V را تایید می کنند. گرچه این همه چیز را تایید نمی کند ولی به یک تایید رسمی از سوی راکستار اشاره می کند…