بازی Assassin’s Creed Liberation HD در حال حاضر برای PC, PS3 و Xbox 360 در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس است. Ubisoft نیز لانچ تریلر این بازی را عرضه کرد که شما می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید. این بازی یک نسخه بازسازی شده از بازی زیبای Assassin’s Creed III: Liberation است. این بازی در سبک Action-adventure است و شما را در جهانی بزرگ قرار می دهد. جهانی که به وسیله موتور قدرتمند AnvilNext زینت بندی شده است.

شما در بازی در نقش یک کارکتر زن با نام Aveline de Grandpré هستید. او یک Assassin آفریقایی – فرانسوی می باشد و حوادث او را به یک آدمکش تبدیل می کند. اگر در گذشته این عنوان را بر روی PlayStation Vita بازی کرده باشید از قدرت ها و ضعف های داستانی این بازی با خبر هستید اما گرافیک حال با گرافیک قبلی قابل قیاس نیست و گرافیک بسیار زیبا تر شده است و مشکلات زیادی رفع و بازی بهبود زیادی پیدا کرده است. بهبودی که درخور کنسول ها نسل قبلی می باشد!

در زیر تریلر لانچ این بازی موجود می باشد که عطش را برای طرفداران دو برابر می کند تا هر چه زودتر به سمت خرید این عنوان بروند.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت معمولی

______________________________________________________

استودیو Naughty Dog، به تازگی تریلر جدیدی از DLC بازی مشهور و نامی The Lost Of US منتشر نموده که در آن با خط داستانی و کاراکتر Riley آشنا می شویم.قابل به ذکر است که “ Left Behind ” اولین DLC بخش single-player ( تک نفره ) محسوب می شود.برای مشاهده و دانلود تریلر به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید.

بنا بر گفته ی تیم سازنده، در این تریلر داستانی، طرفداران می توانند با شخصیت Riley که دوست ۱۶ ساله ی Ellie است آشنا شوند. نقش Riley را یک بازیگر هندی بزرگ شده در آمریکا به نام “ Yaani King ” اجرا می کند و تمامی صداگذاری ها بر عهده ی این خانم است.

به نوعی می توان گفت، Left Behind تنها برای برطرف کردن شک و هرگونه جای سوال تهیه شده، چرا که در نسخه ی اصلی، بازی در مدرسه ای که Ellie در آن قرنطینه شده است به پایان می رسد.این موضوع ذهن بسیاری از طرفداران این عنوان را به خود مشغول کرد و در همین راستا Naughty Dog، اقدام به ساخت DLC نام برده کرد.

شما می توانید تریلر منتشر شده از The Last of Us : Left Behind را در زیر به صورت آنلاین و با کیفیت HD مشاهده یا دانلود کنید.